Aktuality – informace pro rodiče žáků 8. třídy

TU: Mgr. Václav Šindelář,

e-mail: VSindelar@zsvyhledy.cz,

tel. 776 601 329

Aktuality:

Stejně jako v předchozích letech i letos budu vybírat peníze na pracovní sešity do matematiky. Cena pracovního sešitu je 129 Kč. Prosím o zaslání částky co nejdříve, pracovní sešity dorazí během 14 dní. TU

Dne 19. 9. v 15:30 se budou konat třídní schůzky. Pokud některým z Vás termín nevyhovuje, domluvíme se na individuální schůzku v následujících dnech. Protože letos se veškerá absence a záležitosti týkající se kázně Vašich dětí budou řešit elektronicky, chci Vás poprosit, abyste mi po přihlášení do bakalářů, poslali krátký pozdrav (vzkaz, omluvenku,…), abych zjistil, zda uvedenou aplikaci umíte využívat(přihlásit se do bakalářů, záložka Komens, záložka Poslat zprávu). Někteří z Vás ji už úspěšně používáte (Vy mi psát nemusíte:-).  Pokud jste však ztratili přihlašovací údaje, napište mi a já Vám je pošlu mailem. Děkuji za spolupráci. TU

 

Týdenní plány:

Matematika ():

Fyzika ():

Anglický jazyk (16.-20.9.):

  • 1. lekce – práce s textem
  • každodenní výrazy

 Zeměpis ()

Přírodopis 

Chemie