Aktuality – informace pro rodiče žáků 8. třídy

TU: Mgr. Václav Šindelář,

e-mail: VSindelar@zsvyhledy.cz,

tel. 776 601 329

V pondělí 15.6.2020 v 08:45 je možnost zúčastnit se konzultací v ČJ a matematice.

Děkuji

Vážení rodiče, milí žáci,

po dohodě s vedením školy se od příštího týdne sejdeme k dobrovolným třídnickým hodinám, vybraní žáci pak ke konzultacím z matematiky a českého jazyka. První setkání třídy proběhne v pondělí 8. 6. a to rozdělení do dvou skupin. První skupina od 9:30 do 10:30 a druhá skupina od 10:30 do 11:30. Zde se žáci dozví další informace (organizace ukončení školního roku, úklid skříněk atd.) Žáky, kterých se budou týkat konzultace, budu kontaktovat v pondělí 8. 6.

  1. skupina abecedně Bena Daniel – Jan Lukeš
  2. skupina Odlevák Matěj – Šrámková Simona

Na 1. třídnickou hodinu jsou žáci povinni přinést podepsané Čestné prohlášení (viz příloha níže). Také budou mít všichni roušku! Čekat budou před školou, kde si je vyzvednu.

Prosím, abyste mi do neděle 7. 6. potvrdili v Bakalářích na Komens, účast žáka/žákyně na pondělní třídnické hodině.

Děkuji.

 

 

PŘÍLOHA:

Prohlášení