KARANTÉNA – 3. TŘÍDA

AKTUÁLNÍ INFORMACE K UKONČENÍ KARANTÉNY

Vážení rodiče,

návrat k běžné výuce bude od čtvrtka 24. 9. 2020. Do té doby probíhá výuka přes Škola v pyžamu.

Vzhledem k tomu, že na kontrolní testy chodí děti v různých dnech, tak jsme připraveni na návrat do lavic i v dřívějším termínu.

Bude zajištěn pedagogický dohled (paní asistentka, či paní vychovatelka), ale výuka bude stále s pí učitelkou distanční formou.

Obědy budou hromadně přihlášeny od čtvrtku.

Pokud bude dítě nastupovat dříve, informujte nás prosím, ideálně formou SMS 725059530.

Dřívější obědy si přihlašujete individuálně.

Děkujeme.

Radim Šink

Vážení rodiče,

od úterý 15. 9. 2020 bude na základě nařízení KHS celá 3. třída včetně pí asistentky v karanténě.

Bude Vás kontaktovat pracovník KHS, který s Vámi domluví další postup (testování dětí na COVID-19).

Po celou dobu karantény bude probíhat výuka distanční formou, stejně jako tomu bylo při uzavření škol.

Nové žáky bude pí učitelka telefonicky kontaktovat, aby se domluvila na systému výuky.

Všechny děti mají po dobu karantény odhlášeny obědy.

Délka karantény bude záležet na průběhu a výsledcích testování.

Sourozenci dětí v tuto chvíli mohou chodit do školy.

Informace pro rodiče k ošetřovnému:

Při péči o dítě do 10 let věku z důvodu, že mu byla nařízena karanténa nebo proto, že osoba, která jinak o dítě pečuje, onemocněla, se nárok na dávku uplatňuje tiskopisem „Rozhodnutí o potřebě ošetřování (péče)“, jež vystavuje ošetřující lékař nemocné osoby, v případě nařízení karantény i orgán ochrany veřejného zdraví.

Děkujeme za pochopení.

Radim Šink, ředitel