Domácí učení

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci v ČR a vzhledem k tomu, že nevíme, jak dlouho může přetrvávat, vás žádáme o součinost – dohled nad tím, zda se vaše děti doma učí.

Děti 1. stupně mají práci zadávánu přes webové stránky tříd, případně i přes Skype, emaily. Usnadněte jim učení,  úkoly jim vytiskněte, umožněte jim online komunikaci s TU. Dopoledne mohou sledovat ČT 2 UčiTelka.

Žáci 2. stupně mají vytvořenu školní Google učebnu, TU jim psali, jak se do ní přihlásit před týdnem, přesto všichni přihlášeni nejsou. Pak jsou tací, kteří tam sice účet mají, ale nekomunikují s učiteli a neplní úkoly. Prosím vás o dohled. V odpoledních hodinách jsou na ČT 2 různé naučné a vzdělávací pořady, doporučte a umožněte dětem jejich sledování.

Různá nakladatelství nabízejí i-učebnice i pracovní listy zdarma, přidáváme pár odkazů:

nař. pro prvňáky

nakladatelství Fraus – Škola s nadhledem

nakladatelství Nová škola, s. r. o.