Aktuality – informace pro rodiče žáků 9. třídy

e-mail: vsindelar@zsvyhledy.cz

**********************************************************

Aktuality:

Burza škol Ostrava se uskuteční tentokrát online  dne 7. 12. 2020  8:00 – 12:00  a 18:00 – 21:00 hod.

Informace o přijímacích zkouškách najdete ZDE.

Upozornění: od čtvrtku 10. 9. jsou povinné roušky ve všech společných prostorách školy (kromě tříd).

Prosím o zaslání kontaktních údajů na dětského lékaře / lékařku Vašeho dítěte (jméno, adresa, telefon). Děkuji.
Milí rodiče,
začal nový a zároveň náš poslední společný školní rok. Pro Vaše děti nabízíme už od příštího týdne kroužky Příprava na přijímací zkoušky z matematiky (každý čtvrtek v 7:00) a Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka (každou středu v 7:00). Musím Vaše děti pochválit za cílevědomost a zodpovědnost, protože naprostá většina z nich se do obou kroužků přihlásila. Chtěl bych Vás tímto poprosit, abyste po dětech zaslali v nejbližších dnech částku 1 337 Kč, která zahrnuje:
pracovní sešit Přijímačky 9 – Matematika (199 Kč)
pracovní sešit Přijímačky 9 – Český jazyk a literatura (199 Kč)
pracovní sešit Hravá matematika 9 – pracovní sešit (139 Kč)
poplatek za oba kroužky – 2 x 350 Kč = 700 Kč
třídní fond – 100 Kč
Všechny pracovní sešity dětem škola objedná a s určitostí bude jejich konečná cena výrazně nižší. Přeplatek Vám bude vrácen nebo ho dám Vašim dětem do třídního fondu.
Děkuji mockrát za spolupráci a budu se těšit na společné třídní schůzky. Mějte se hezky. 🙂
Václav Šindelář