Turnaj ve stolním tenisu 2018

Dne 1. února 2018 se uskutečnily finálové zápasy turnaje ve stolním tenisu. Jednotlivá utkání turnaje se hrála po celý leden. Do finále postoupili ti nejlepší. a sehráli finále za velké podpory ostatních žáků školy.

Přehled výsledků:

kategorie dívek: 1. místo – Sabina Tomečková, 7.třída

2. místo – Veronika Přečková, 5. třída

3. místo Magdaléna Rašková, 9. třída

kategorie chlapců: 1. místo – Ondřej Kučera, 7.třída

2. místo- Jiří Kačmarčík, 7. třída

3. místo – Jakub Starý, 6. třída

kategorie učitelů: 1. místo – Marek Šinal

2. místo – Radim Šink

3. místo – Václav Šindelář

Sabina Tomečková a Ondra Kučera sehráli útkání o celkového žákovského vítěze. Zvítězil Ondra, který pak vyzval k zápasu vítěze kategorie učitelů. Po velmi vyrovnaném boji se Ondra nakonec stal ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM.

Všem účastníkům soutěže patří pochvala a vítězům obrovská gratulace.