Vítězné „Koloběžky do škol 2019“

V pátek 14. 6. 2019 jsme se zúčastnili  finále soutěže Koloběžky do škol 2019.  To je projekt, který pořádá Sportovní klub koloběhu Bokolobka tým Ostrava z.s.. Cílem projektu je přivést děti ke sportovnímu koloběhu, k získání většího povědomí o jeho možnostech. Efektem pro děti má být smysluplné trávení volného času pohybem. Naši žáci se zapojili už loni a byli  úspěšní, skončili ve finále na 2. místě. Letos však byli vítězní viz http://www.kolobezkydoskol.cz/wp-content/uploads/2019/06/FINÁLE-Koloběžky-do-škol-14.6.2019-List-1.pdf. 

Svým vítězstvím zařídili zapůjčení šesti koloběžek Yedoo na celý příští školní rok.

Všem žákům, kteří reprezentovali školu děkujeme a GRATULUJEME! Poděkování patří i Mgr. Šinalovi, který  žáky do soutěže vybral a koučoval je.